Uzticieties Jurists ABC – mēs pārzinām LR Uzņēmumu reģistra prasības!

Izmantojiet savu laiku lietderīgi

Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma vai organizācijas pamatdarbības virziena noteikti piekritīsiet, ka ikdienas darbā ir pietiekami daudz svarīgāku lietu, par kurām uztraukties un rūpēties, nekā papīru kaudzes aizpildīšana vai “rakšanās” interneta dzīlēs daudzo noteikumu meklējumos, lai veiktu jebkādu nepieciešamo darbību Uzņēmumu reģistrā. Izvēloties šo uzdevumu uzticēt Jurists ABC, jūs būtiski ietaupīsiet tik vērtīgo laiku un līdzekļus. Ir svarīgi apzināties katra kompetences un saprast, ka juridiskā biroja speciālisti spēs precīzi un efektīvi veikt visu jums nepieciešamo atbilstoši normatīvo aktu prasībām vai to grozījumiem.

Jurists ABC piedāvātie pakalpojumi LR Uzņēmumu reģistrā

Jebkura sīkākā izmaiņa jūsu pārstāvētajā sabiedrībā ir precīzi jāuzskaita Uzņēmumu reģistrā, katram notikumam ir sava veidlapa, veicamo darbību specifika un secība. Mēs piedāvājam parūpēties par to visu, jums tikai vienu reizi būs jāapciemo birojs klātienē, lai notārs apstiprinātu parakstus, un turpmāk par to vairs varēsiet nelauzīt galvu.

Uzņēmuma dibināšana

Uzsākot darbību, jau vien ir jānokārto neskaitāmas formalitātes – pieteikuma veidlapa, statūti, dalībnieku reģistra nodalījums, valsts nodevas samaksas kvīts un daudzas citas. Dokumenti, kas ir jāiesniedz katram uzņēmumam, komersantam vai organizācijai, var atšķirties, tieši tāpēc ir ērti uzticēt to visu profesionāļiem.

Izmaiņas esošam uzņēmumam

Darbības laikā var rasties daudzi un dažādi apstākļi, kuru dēļ būtu jāapmeklē Uzņēmumu reģistrs, tādēļ arī šajos gadījumos droši vērsieties pie Jurists ABC.

Mēs parūpēsimies par:

  • Adreses, nosaukuma, darbības veida, īpašnieku maiņu;
  • Patiesā labuma guvēja norādīšanu;
  • Jebkādām citām darbībām pēc nepieciešamības.

Uzņēmuma likvidācija

Lai beigtu jebkuru darbību, ir jānokārto noteiktas formalitātes un arī šajā posmā ir jāveic vairākas darbības, lai procesa iznākums būtu veiksmīgs, un to mūsu juridiskais birojs var lieliski nokārtot.

Lai iegūtu precīzāku informāciju par nepieciešamo procedūru veikšanu, norādiet savu kontaktinformāciju un piezīmēs iespējami precīzāk formulējiet vajadzību. Mēs drīzumā sazināsimies ar jums, lai sniegtu sīkāku informāciju par piemērotāko situācijas risinājumu.

Atstājiet komentāru

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×