Jurists ABC ir stabils un pieredzējis uzņēmums, kas sniedz konsultācijas juridiskajos jautājumos, izstrādā un realizē projektus klientu biznesa darbības uzlabošanai, kā arī veic tiesvedības procesu vadību un uzņēmumu pārstāvniecību. Katrs jurists ir savas jomas speciālists, gadu gaitā iekrājis pieredzi un izstrādājis efektīvu darbības sistēmu.

Mēs strādājam mūsu klientiem. Nepaļaujamies uz gatavām sistēmām, bet piemeklējam atbilstošu risinājumu katrai problēmai un katram klientam individuāli. Mēs strādājam, lai katrs, kas atnāk pie mums, spētu turpināt savu dzīvi vai vadīt biznesu jau daudz labākos apstākļos. Mūsu misija ir jūsu labklājība, ko panākam ar profesionālu un rūpīgu darbu. Par labāko reklāmu uzskatām mūsu klientu ieteikumus saviem draugiem un paziņām, tādēļ esam ļoti priecīgi, ka mūsu pakalpojumu izvēlas klienti jau vairākās paaudzēs.

Par savu lielāko plusu uzskatām spēju ar klientu strādāt daudzpusīgi, piemeklējot atbilstošāko risinājumu katrai situācijai. Jurists ABC darbinieki, darbojoties kā starpnieki, katra klienta debitoram atrod vispiemērotāko veidu, kā atgūt parādu ātri un efektīvi, lai, pārstāvot klienta intereses, saglabātu labas attiecības starp klientu un debitoru. Jurists ABC datu sistēmā ir ap 23 000 lietu, līdz ar to Jūsu problēma, neatkarīgi no tās sarežģītības pakāpes, tiks atrisināta tik ātri, cik to pieļauj tiesu sistēma.

Sekojam līdzi visām izmaiņām likumā, vienmēr esam informēti un zinoši par aktuālāko nozarē. Katru dienu turpinām sevi izglītot un attīstīties, lai katram klientam spētu sniegt tikai vislabāko pakalpojumu. Esam lepni, ka mūsu komanda nestāv uz vietas, turpinām pilnveidot sevi gan katrs individuāli, gan kolektīvā kopumā.

 

Jūsu izvēle ir pamatota!

 

Pieredzējuši juristi

Juridiskās jomas speciālisti, kas izkopuši efektīvu un uz rezultātu vērstu sava darba sistēmu.

Uzņēmuma spēks

Klienta labklājība ir pirmajā vietā. Mēs strādājam, lai padarītu jūsu dzīvi labāku.

Personalizēts serviss

Izstrādājam individuālu darba plānu katram klientam un pievēršam lielu uzmanību katras lietas specifikai.

Vienmēr attīstībā

Turpinām augt un attīstīties ar katru jaunu klientu un paveiktu darbu. Esam zinoši par visu aktuālāko nozarē.

Sazinies ar mums un piesakies konsultācijai

Sazināties

Sazinies ar mums